halı yıkama,koltuk yıkama,köşe takımı yıkama,oturma grubu yıkama,koltuk yıkama istanbul,koltuk yıkama fiyat,koltuk yıkama avrupa yakası,koltuk halı yıkama,koltuk halı yıkama hizmeti,koltuk yıkama istanbul avrupa yakası,koltuk yıkama 4levent,l koltuk yıkama,koltuk yıkama öncesi sonrası,koltuk yıkama profesyonel,koltuk yıkama sarıyer,koltuk yatak yıkama,4 levent koltuk yıkama,etiler koltuk yıkama

PROFESYONEL KOLTUK - YATAK YIKAMA

Aktemis Halı Koltuk Yıkama Fabrikası, Profesyonel Koltuk Yıkama hizmetini deneyimli kadrosu ile müşterilerine sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz koltuklarınızı son teknoloji makinelerimiz ile yıkamaktayız. Yerinde maksimum 2 saatlik işlemden sonra kurumaya bırakılan koltuklarınız yıkandıktan 2 saat sonra kullanıma hazırdır.

Koltuk yıkama hizmetimiz oldukça detaylı olup koltuk ve yataklarınızda bulunabilecek mayt, akar ve bakterilerin temizliğini sadece bizde bulunan natürel ürünler eşliğinde yüksek buharlı yıkama ile yapmaktadır. Sizler de koltuklarınızın zarar görmeden derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız en iyi koltuk yıkama ekibimiz her zaman bir telefon kadar size yakındır.

Telefon: 0212 223 85 41
Gsm: 0555 589 14 44
Pazartesi-Cuma: 08:00 – 22:00
CTS. -Pazar: 08:00 – 22:00
Bize Ulaşın

Mesajınız Gönderildi!

Bir şeyler ters gitti. Sayfayı yenileyerek (F5) Formu tekrar gönderin.