halı yıkama,antika halı yıkama,çin halısı yıkama,iran halısı yıkama,nepal halı yıkama,yörük halısı yıkama

HALI YIKAMA

Fabrikamıza gelen halılarınız önce her hangi bir karışıklığa uğramaması için numaralanır. Temizlenmeye hazırlanan halılarınız öncelikle cinsine dokumasına ve halınızın durumuna göre ayrılır. Makina halıları,el halıları,kilimler birbirilerinden ayrı bir şekilde muameleye tutulur.

YIKAMA

Yıkamaya hazır hale gelen halılarınız yine halınız için en uygun ithal halı şampuanlarıyla son teknoloji full otomatik yıkama makinesi ile yıkaması yapıldıktan sonra sıkma bölümünden geçen halılarınız kurutmak için kapalı alanlardaki kurutma odalarına alınır. Çok kirli ve lekeli halılar için ayrı bir sistem ve ayrı bir halı yıkama şekli kullanılır. Müşterilerimiz temizlenen halılarından kesinlikle memnun kalacaklardır.

SON KONTROL

Yıkanan halılarınız deneyimli ekibimiz tarafından kontrol edilerek paket ambalaj bölümüne gönderilir.Lekeli halılar için yine halının uygun durumu göz önüne alınarak ithal leke çıkarıcı ilaçlar tatbik edilir.Gerekirse tekrar yıkamaya alınacak halılar ayrılır.

Paket Ambalaj

Bu alandaki ekibimiz halılarınızın son kontrollerini yaparak parfümlenip servise hazır hale gelmesini sağlar.Son olarak halılarınıza en uygun boyda poşetlerle ambalajlanıp taşıma esnasında oluşabilecek sorunlara karşı korumaya alınır. Fabrikamıza gelen halılarınız önce her hangi bir karışıklığa uğramaması için numaralanır. Temizlenmeye hazırlanan halılarınız öncelikle cinsine dokumasına ve halınızın durumuna göre ayrılır.Makina halıları,el halıları,kilimler birbirilerinden ayrı bir şekilde muameleye tutulur.

Telefon: 0212 223 85 41
Gsm: 0555 589 14 44
Pazartesi-Cuma: 08:00 – 22:00
CTS. -Pazar: 08:00 – 22:00
Bize Ulaşın

Mesajınız Gönderildi!

Bir şeyler ters gitti. Sayfayı yenileyerek (F5) Formu tekrar gönderin.