Biz Kimiz ?

Aktemis Halı Yıkama Ferahevler Hakkımızda

AKTEMİS HALI KOLTUK YIKAMA

Hizmet sektörünün en önemli kollarından birisi de hiç kuşku yok ki temizlik, halı ve koltuk yıkama hizmetleridir. Ücretsiz servisimizle adresinizden aldığımız ürünlerinizi sınıflandırarak uzman kadro ve teknolojik makinalarla yakamasını (dezenfekte,yıkama,durulama,sıkma,kurutma,kalite kontrol ve paketleme) aşamalarından sonra siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve huzurla kullanmanız dileğiyle adresinize teslim etmekteyiz.

Nitelikli güleryüzlü dürüst ve müşteri memnuniyetini ilke edinen AKTEMİS HALI KOLTUK YIKAMA, siz değerli müşterilerine 2007'den beri Tarabya Ferahevlerde hizmet vermektedir. AKTEMİS HALI KOLTUK YIKAMA, iş ahlakı ve presipleri doğrultusunda sektörel bazda yenilikçi teknolojileri yüksek standartda sizlere sunmaktadır.

Firmamız hizmet anlayışını günümüzde artık yok olmaya başlayan insan ilişkilerine ve % 100 güven ve müşteri memnuniyeti ilkelerine dayandırmaktadır. Asla diğer firmaları karalayarak büyümek istemeyen, Yaptığı işin niteliği ve kalitesi ile bir adım önde olmak isteyen Aktemis halı yıkama, Siz değerli müşterilerimizin güvenine layık olarak profesyonel ekibi,teknolojik ekibmanları ve iş kalitesi ile sektöründe kalıcı olmak için çalışmaktadır.

Eğer sizde güler yüzlü, dürüst ve kaliteli hizmet almak istiyor ve halı, koltuk, yorgan gibi ürünlerinizde hijyene önem veriyorsanız doğru adrestesiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ...

AKTEMİS HALI KOLTUK YIKAMA

Misyonumuz

Aktemis Halı Koltuk Yıkama Fabrikası olarak hizmet sektöründe % 100 güvene ve insani ilişkilere dayalı anlayış ile ev,işyeri, otel ve hastanelere hizmet vermeyi amaç edinen bir firmayız. Müşterilerimize sevdikleri ile birlikte yaşayabilecekleri sağlıklı ve hijyenik ortamlar oluşturmak için tüm gücümüzle sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz

Yenilik, kalite ve hizmet açısından bölgesinin halı yıkama sektöründeki en iyi firması olmak; halı ve koltuk yıkama ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olmaktır.

Soru ve görüşleriniz bizim için değerlidir.
% 100 Müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

ÜCRETSİZ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Değerlerimiz

Amacımız Sizin Memnuniyetiniz ... Telefonlarımız (24/7) çalışmaktadır.

Aktemis Halı Yıkama,Tarabya Halı Yıkama,Maslak Halı Yıkama
  • Müşteri Odaklıyız: Müşterilerimize ilk defa hizmet ediyormuş gibi hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve çalışmalarımızı geliştirmek için kullanıyoruz.
  • Çevre Dostu: Mükemmel sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini özenle seçiyoruz, ve ürünlerinizde kullanıyoruz.
  • Mükemmellik ve Yenilik: Yüksek hizmet standardını sağlamak için personelimize eğitim veriyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermemizi sağlayan çevre dostu ürünler ve teknolojilerdeki en son yenilikleri takip ediyoruz.
  • Büyüme / Büyüme: Kendimizi insanlara sosyal medya,internet ve gazetelerde tanıtıyoruz, sürekli genişleyerek müşterilerimiz ile uzun vadeli iş ilişkileri kuruyoruz. Bu nedenle, personel eğitimlerimize, ürün yelpazemize ve teknolojiye daima yatırım yapıyoruz.